Dárkový poukaz

Nyní si u nás můžete zakoupit dárkový poukaz v libovolné výši. Takto zakoupený poukaz můžete následně darovat komukoliv jako dárek k narozeninám, výročí, Vánocům nebo k jakékoliv jiné příležitosti. Ten, koho obdarujete, může poukaz využít k nákupu obsahu v rámci celého portálu Supraphonline.cz.

Nechcete darovat pouze neurčitou a na první pohled nic neříkající částku? Tak právě pro Vás jsme připravili možnost umístit na dárkový poukaz konkrétní, Vámi vybraná, alba. Můžete obdarovanému doporučit několik alb, která by si mohl za darovaný kredit zakoupit. My mu je pak při použití poukazu zobrazíme, a on se následně sám rozhodne, zda byl Váš výběr správný, a tato alba opravdu zakoupí, nebo si stáhne úplně něco jiného. Tato možnost přináší svobodu při výběru, kdy nemusíte mít strach, že byste se netrefili do vkusu toho, komu poukaz nakonec dáte, avšak přináší do digitálního prodeje něco hmatatelného a určitého – na poukazu jsou doporučená alba přímo zobrazena, takže je na první pohled jasné, co darujete.

Zvolte si částku

(částku můžete nastavíte také tažením posuvníku, a to až do výše 5 000 Kč)

Pokud chcete darovat konkrétní alba a nastavíte-li darovanou částku vyšší, než je celková cena doporučených alb, tak nevyužitý kredit může obdarovaný použít k dalšímu nákupu..

Chcete na poukaz přidat konkrétní alba?

Jednotlivá alba můžete přidat také kliknutím na „Darovat toto album“ přímo na jeho profilu v katalogu.

Přidaná alba nemusí ten, komu poukaz darujete, přímo zakoupit. Budou vyobrazena na poukazu, a také mu je nabídneme při jeho využití. Sám se však může rozhodnout, zda je opravdu zakoupí, nebo si vybere zcela něco jiného. Nemusíte se tedy bát, že byste se netrefili do jeho vkusu.

Na dárkovém poukazu budou uvedena pouze první tři alba. Kompletní seznam doporučených alb se zobrazí při použití poukazu. Pořadí vybraných alb můžete měnit přetažením.

Náhled Vašeho poukazu

Dárkový poukaz
Pokračovat přihlášením Zrušit vytváření poukazu